SilverSea

Written by Lera on . Posted in Книги PDF

SilverSea

У 1994 році почалася нова епоха в світі морських подорожей. На чолі нової компанії SilverSea знаменита італійська сім’я Lefebre D’Ovidio з амбіційною ідеєю відправити ідеальні лінери на круїзи мрії стала знаменитою італійською сім’єю Lefebre D’Ovidio з амбіційною ідеєю відправити ідеальні лінери на круїзи мрії. Те, що було передбачено, буде виконано. На кораблях SilverSea мандрівники прямують до невивчених красивих берегів, насолоджуючись розкішю та висококласним європейським сервісом.

Сьогодні флот компанії складається з семи унікальних лайнерів, включаючи експедиційний Prince Albert II, на якому можна відправитися в полярні широти Південного і Північного полюсів. Кожен корабель є твором мистецтва. Чудові просторі каюти оброблені натуральними матеріалами і прикрашені справжніми полотнами і антикварними скульптурами, придбаними на аукціонах. Ресторани високої кухні, срібні прилади, колекційні напої, найкращі команди персоналу, сформовані з представників з усієї Європи. Під час круїзу гості можуть повністю зануритися в атмосферу прекрасних берегів, які вони відвідують, завдяки талановитим англомовним гідам. Також можна заздалегідь замовити персональні екскурсії і навіть майстер-класи в певних регіонах.

Безсумнівно, на круїз SilverSea ви будете оточені шанобливою і вишуканою аудиторією — переважно з 60 років, а також благородними сім’ями — людьми, які цінують справжній комфорт і готові до нових відкриттів. Жива музика, казино, танцювальні вечори, спортивні та освітні заходи — SilverSea знає, як зробити шлях до берегів мрії незабутнім.