ПОЛЬОТИ НАЯВУ

 

НАШ АВІАВІДДІЛ

     Будучи лідерами продажів першого та бізнес-класу, ми розуміємо, як у подорожах для Вас важливий комфорт. Професіонали авіавідділу компанії «Сьоме Небо» з 15-річним досвідом роботи в сфері luxury туризму вітають Вас в офісі і порекомендують саме ту авіакомпанію і той літак, який ідеально підійде Вам. Маючи багаторічний досвід роботи зі складними маршрутами, ми знайдемо для Вас максимально зручний. У Клубу Елітного Туризму «Сьоме Небо» укладені контракти з найбільшими авіакомпаніями світу, що дає нам можливість гарантувати найбільш вигідні ціни.
 
     Для нас немає слова «неможливо» – якщо для інших двері закриті, то «Сьоме Небо» знайде рішення, адже ми дорожимо нашими мандрівниками. Вам не доведеться ні про що турбуватися — ми постараємося підтвердити місця на рейсі навіть якщо Вам сказали, що їх немає.
 
   Ми простежимо, щоб Вас зустріли біля сходи літака, позбавили від втомистого очікування при проходженні паспортного контролю, доставили Ваш багаж до готелю. Ми відстежуємо кількість балів на Вашій мильній карті, і раді повідомляти, коли Ви отримуєте бонуси.
 
    Ми працюємо для Вас 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Для наших професіоналів не проблема перенести дату і час вильоту, якщо виникла така необхідність.Ми завжди на зв’язку з Вами: якщо виникли труднощі зі стикуваннями з вини авіакомпанії – ми знайдемо спосіб вирішити ситуацію. Про безпеку і комфорт Вашого польоту із задоволенням подбає персональний авіаконсьєрж, дозвольте собі просто розслабитися і зануритися у мрії про майбутню казкову подорож.
 
 

ПОЛЬОТИ НАЯВУ

ОРЕНДА ЛІТАКА

РЕГУЛЯРНІ РЕЙСИ

VIP-ПОСЛУГИ В АЕРОПОРТАХ СВІТУ


ЗРОБИТИ ЗАПИТ