Sea Dream

Written by Lera on . Posted in Книги PDF

SeaDream

У 2001 році норвезький мільйонер Атле Брунестад заснував унікальний яхт-клуб, який відразу ж мав у своєму розпорядженні два приголомшливих ексклюзивних лайнера SeaDream I і SeaDream II. Основна ідея гр. Атла був, що люди в його колі могли піти на неймовірну подорож на кораблі, не відчуваючи найменшого дискомфорту. Таким чином, лозунгом компанії стали слова: «Ні годин, ні натовпу, ні черги, ні стресу». Пасажири, здається, прямують до краю мрії на власній яхті, і кожна їхня пристрасть виконується, ніби за допомогою магії.

Обидва лайнера SeaDream однаково розкішні. Кожен може прийняти не більше 110 пасажирів, про яких будуть дбати 95 чоловік персоналу. Невеликі за розміром, вони оснащені навіть краще багатьох величезних кораблів: казино, спа-центр, гольф-симулятор, салон краси, бібліотека, ресторани… Тут не терплять ніякої формальності. Свобода панує у всьому: починаючи від вибору одягу і закінчуючи дозвіллям. Протягом всієї подорожі гості насолоджуються приємним товариством шанованої публіки, ігристим шампанським, ікрою і блаженним усамітненням в елегантних каютах.

Як правило, подорож на лайнері SeaDream триває 7 днів. За цей час пасажири відвідують найкрасивіші і самотні куточки планети, куди немає доступу великим кораблям. Унікальні маршрути по Карибах і Середземному морі, а також індивідуально сплановані подорожі не мають нічого спільного з звичайними круїзами. Насолоджуючись чудовим сервісом, Ви зможете по-новому полюбити відпочинок на морі.