Seabourn

Written by Lera on . Posted in Книги PDF

Seabourn

Легке хвилювання охоплює шанованих гостей дивовижної яхти — через кілька хвилин має початися найдивовижніша морська подорож в їх житті. На палубі йдуть останні приготування, офіціанти розносить шампанське і вишукані закуски, палацькі відкривають двері розкішних кают, шеф-кухар готується чаклувати для самих вимогливих гурманів…

Саме так починаються приголомшливі круїзи Seabourn — легенди у світі подорожей, компанії, створеної, щоб підкорити серця людей, яких важко чим-небудь здивувати. Компанія Seabourn виникла в 1987 році, коли два мільйонери-кораблівласники Уоррен Тітус і Атл Брюнестад замовили в Німеччині будівництво трьох чудових лайнерів з іменами Seabourn Pride, Seabourn Spirit і Seabourn Legend. Невеликі судна на 208 пасажирів справили фурор — вони могли захопити мандрівників в важкодоступні незаймані куточки світу, при цьому кожен гість був оточений непідробною турботою і розкішю.

На початку 2000-х флот Seabourn збагачують три лайнери новітнього покоління — Seabourn Odyssey, Seabourn Sojourn і Seabourn Quest. Прості палуби, незліченні бари, ресторани, спа, спортивні майданчики, казино… На борту кожного з цих приголомшливих кораблів можуть подорожувати до 450 пасажирів, і кожен буде відчувати себе найдорожчим гостем.

Сьогодні компанія Seabourn — це незабутні 7-денні круїзи в найдивовижніші куточки світу, вишукана публіка, досвідчена, але здатна ігнорувати формальностей під час відпочинку, чудові сервіс і кухня, а також немислима гармонія краси рукотворних яхт і природного чарівності морів і далеких берегів.