SILVER ANGEL

Written by Lera on . Posted in Книги PDF

SILVER ANGEL, BENETTI’S SUPERYACHT

Для цієї яхти, яка кидає виклик уяві при першому погляді на неї, існують зовсім інші показники унікальності, ніж звичні — розмір, вага та швидкість.

Довжина   64,5 м
Ширина   12,1 м
Спуск на воду   2009 р.
Корпус   Сталь, алюміній
Палуби   5
Швидкість   Круїзна — 12 вузлів
    Максимальна — 15 вузлів
Споживання палива   550 л/год
Обсяг пального   185 тис. литрів
Вид топлива   дизель
Стабілізатори   4 стабилізатора «Нульова швидкість» VT Naiad
Екіпаж   19 чоловік
Суднобудівник   Benetti, Италія
Дизайн інтер’єру   Стефано Натуччі (Stefano Natucci), Agrent Design
Архітектор   Стефано Натуччі (Stefano Natucci)

Смак дизайнерів в поєднанні з їхнім ноу-хау призвів до архітектурного прориву в суднобудуванні. Зручний корпус з важкої сталі з вражаючою шириною яхти зробив Silver Angel дуже стабільним на морі, неймовірно просторим і затишним, як будинок. Яхта розроблена спеціально для довгих круїзів в найкрасивіших куточках світу.

Ретельний, винятково індивідуальний підхід до дизайну інтер’єру яхти зробив Silver Angel унікальним твором в стилі арт-деко з великою кількістю чорного полірованого дуба, сліпо-білого оніксу, сусального срібла, дивовижних деталей від Lalique, дзеркальних поверхонь і розкішних тканин ручної роботи, виготовлених спеціально для Silver Angel у Венеції. Креативний директор студії Argent Design леді Тіна Грін, створивши точну копію власної яхти, сказала: «У світі існують тільки дві такі яхти: моя і Silver Angel!».

Прості сонячні палуби пропонують Вам кілька зон відпочинку з необмеженими можливостями для трапез на свіжому повітрі. На залитій сонцем верхній палубі центральне місце відведено басейну, викладеному декоративною темною мозаїкою з сріблястим зображенням ангела.

Silver Angel — одна з найпростіших суперяхт у своїй довжині. Корма судна розширена на цілий метр, щоб збільшити простір для відпочинку і розмістити в гаражі два неповторні «аксесуари» – елегантний човен Novurania і індивідуально виготовлену для Silver Angel моторну човен Boesch з червоного дерева.

Яхта оснащена найсучаснішими розважальними системами з Crestron-контролем, а також новітніми комунікаційними системами, що використовують VOIP технології, які завершують образ цієї неперевершеної чартерної яхти.

РОЗМІЩЕННЯ

РОЗВАГИ ТА ДОСУГ