Книга Нот

Written by admin-new on . Posted in Книги PDF

КНИГА НОТ «THE SOUNDS OF BEST HOTELS»

На честь 15-річчя Клубу елітного туризму «Сьоме Небо» була створена унікальна Книга нот «THE SOUNDS OF BEST HOTELS», аналогів якої на сьогоднішній день не існує.

Ексклюзивне видання – свого роду «Музика подорожі душі», натхнена п’ятнадцятьма незвичайними готелями світу – партнерами компанії «Сьоме Небо». Для кожного готелю призначена своя неповторна мелодія, як відображення душі, характеру, історії і особливостей готелю і регіону, в якому він зведений.

Музика – це квинтесенція піднесеної краси і одухотворенності всього підмісячного світу, втілена в нотах. Вона дозволяє зануритися в чудові грізи про прекрасні місця і побувати там віртуально в мить ока.

Компанія «Сьоме Небо» підготувала чудовий подарунок своїм улюбленим мандрівникам — диск з музикою, яка відтепер буде звучати в кращих готелях світу і нотну нотатку для того, щоб самостійно навчитися грати ці прекрасні мелодії.

Автором унікальних композицій став Павло Ігнатьєв – віртуозний піаніст, талановитий композитор, лауреат міжнародних музичних фестивалів. Свої навички піаніст відточував у музичних залах України, Австрії та Німеччини.

Павло Ігнатьєв відомий в середовищі мистецтва як винятковий музикант, харизматична, творча особистість з високим рівнем професіоналізму і неповторною сценічною емоційністю.

Зі слів самого маестро: «Музика — це провідник в душу людини, в його внутрішній світ».

Книга нот «THE SOUNDS OF BEST HOTELS» – це злиття вільного духу кращих туристичних напрямків, чарівних готелів і магії високої музики. Субстрат творчості у всіх його проявах, покликаний доторкнутися серцевих струн кожного і подарувати натхнення піднесено жити і мріяти.