КЛУБНА ФІЛОСОФІЯ

КЛУБНА ФІЛОСОФІЯ

Що є на небі, чого немає на землі?

Розкіш не передбачає компромісів. Спочатку займаючи нішу розкішних подорожей, ми відточували в ній свої навички вже більше 15 років. Нас важко здивувати, бо ми команда досвідчених мандрівників. Плануючи відпустку, ми маємо право довіряти лише тому, що бачимо власними очима, що ми проходимо крізь призму нашого досвіду, тому, що ми любимо і знаємо.

Ми єдина компанія, яка відвідує не менше 15 міжнародних виставок на рік, ми не стоїмо на місці, і весь час ми знаходимося в пошуках таємних місць для вашого незабутнього свята. Ми точно знаємо, де море ясне від сліз, де білий пісок настільки неглибокий, що він кружляє під ногами, де снігові вершини є найбільш привабливими, де паркет бенкетних залів пам’ятає сходи великого світу, а в вишуканому оздобленні кімнат аромат розкоші.

Чесність лежить в основі нашого підходу, тому що Ваша довіра є для нас безцінною. Ви ніколи не побачите дві краплі води, як хмари на небі — і в нашому клубі немає місця для шаблонів і стереотипів. Кожен наш гість унікальний, і гідний особливої подорожі, яка майстерно спроєктована з усіма його інтересами, побажаннями і примхами. Скільки б тисяч миль суші і морів не розділяло нас, ми завжди поруч на сторожі Ваших інтересів і бажань.

У 2009 році ми створили “Книгу Великих Подорожей» – ексклюзивну колекцію з 185 готелів класу люкс з усього світу. Проєкт не має аналогів в Україні та країнах СНД. У вересні 2011 року ми випустили друге видання “Книги Великої подорожі”, яке об’єднує найкращі 317 готелів з 50 країн! Книга – унікальний подарунок для наших мандрівників!

Запрошуючи Вас в наші дизайнерські офіси, ми хочемо бачити Ваші очі, відчувати і розуміти Вас, щоб з тисячі можливих варіантів запропонувати особливий, неповторний, той, який підходить саме Вам.

Ми створили цей сайт, щоб піклуватися про вас. Тут те найцінніше і дорогоцінне, що у нас є – наші знання, якими ми хочемо поділитися з вами. Безсумнівно, у кожного на слуху готель Four Seasons, Dorchester, Mandarin Oriental, і вони безсумнівно гідні. Але нам відомі ті унікальні вілли, бутик-готелі, ресторани, про які не чули навіть досвідчені мандрівники. Ця інформація цінна і ексклюзивна, тому відкрита тільки для мандрівників Клуба Елітного Туризму «Сьоме небо».

Наша мета – бути найкращим у всьому і завжди. Недостатньо брати участь – важливо перемагати. Ми пишаємося найкрасивішим і стильним офісом, найбільш професійними менеджерами і високими показниками продажів у сфері luxury.

КНИГА ВЕЛИКИХ ПОДОРОЖЕЙ

НАГОРОДИ

СТАТТІ

КНИГА НАТХНЕННЯ ТВОЄЇ ДУШІ

КНИГА НОТ

Вечера вдохновения

ВЕЧОРИ НАТХНЕННЯ


Київ, вул. Дарвіна, 8

Київ, вул. Жилянська, 59

Харків, вул. Алчевських, 27