ВЕЧОРА НАТХНЕННЯ ВАШОЇ ДУШІ

Written by redaktor on . Posted in Книги PDF

ВЕЧОРА НАТХНЕННЯ ВАШОЇ ДУШІ

Компанія Клуб Елітного Туризму «Сьоме Небо» по праву є експертом і проводником у світ захоплюючих дух і гармонізуючих душу подорожей, адже команді відомі ті унікальні вілли, шале, бутик-готелі, ресторани, про які не чули навіть досвідчені мандрівники.

Залишаючись вірними філософії справжніх цінностей — сімейних реліквій, спільних подорожей, відродження традицій і душевних зустрічей, компанія організовує закриті творчі раути для обраної аудиторії — улюблених мандрівників і друзів Клубу «Сьоме Небо».

Вишукані музично-літературні раути зачаровують гостей у світ творчості та натхнення, переплетена в єдиний неповторний зразок зустрічі, століття, книги, любов і музику. Запрошені лектори, музиканти і письменники щиро діляться частинками своєї геніальної душі, наповнюючи простір вібраціями прекрасного і вічного, як саме Життя.

Творчі раути проходять в легендарних особняках і садибах столиці, в стінах яких розгорталися грандіозні і захоплюючі історії, створюючи неповторний історичний коктейль і породжуючи перекази і здогадки для наступних поколінь. Знакова архітектура, елегантні інтер’єри, розкішні вітражі і справді витончена атмосфера створюють ні з чим не порівняний флер, настільки характерний для заходів компанії.

Клуб «Сьоме Небо» прагне створювати по-справжньому змістовні і сенсаційні враження, які розкривають нові межі душі. Команда кожного разу з радістю і в очікуванні неповторних емоцій запрошує своїх однодумців доторкнутися до витоків вікової мудрості крізь призму мистецтва.

У звичній суті днів так важливо наповнювати внутрішній світ фарбами і усвідомленням, набувати нових знань, розвиватися духовно, ділитися душевним теплом і продовжувати свій унікальний шлях, адже життя — це подорож, а не місце призначення.

15 вересня 2018 року в стінах старовинного особняка 1911 року, графа і графині Уварових відбулася найвишуканіша подія осені – музично-літературний раут на честь 15-річчя Компанії Клуб Елітного Туризму «Сьоме Небо».

Біля парадного фасаду в стилі ампір почесних гостей зустрічав молодий колектив віртуозів, наповнюючи серця чарівною атмосферою майбутнього свята. Вероніка Титаренко, генеральний директор компанії «Сьоме Небо» і команда професіоналів привітали улюблених мандрівників унікальним подарунком, що на сьогоднішній день не має аналогів – ексклюзивним виданням книги нот «Music of Inspiration», присвяченої 15-ти кращим готелям світу.

12 березня 2018 року, у стінах Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» відбулася презентація нової Книги-щоденника для майбутніх поколінь. З особливим трепетом і любов’ю створена командою Клубу елітного туризму «Сьоме Небо», Книга-щоденник покликана стати джерелом натхнення для душі і сімейною реліквією для нащадків.

«Я тримаю в руках мрію», — з цих слів директора компанії «Сьоме Небо» Вероніки Титаренко почалося таїнство посвячення в дивовижні історії про любов, щастя, подорожі, пошуки сенсів, сили роду та інших істинних цінностях, про які ми так часто забуваємо в звичній суті днів. «Порожні сторінки – найважливіші, адже кожен може стати співавтором і творцем своєї унікальної історії. Нехай сформовані і запечатані на папері мудрі слова приведуть нас до гармонії і залишать слід, адже все змінюється, але нічого не зникає».

Таємнича атмосфера старовинного особняка дев’ятнадцятого століття з його химерною лепниною, античними колонами і духом спадщини давнини під чарівні звуки рояля геніального музиканта і незвичайної особистості Павла Ігнатьєва створювали особливий світ чуттєвих образів і чарівної таємниці.

23 квітня 2018 року в Києві, в унікальному місці – молитовній кенасі караїмів, побудованій в 1902 році, а з 1981 р. перейменованої в Будинок актора, що здобув славу найгарнішого майданчика столиці відбувся закритий творчий раут для обраної публіки – улюблених мандрівників Клубу «Сьоме Небо».

У стінах культової будівлі, симбіозу мечеті і синагоги з рідкісною для Києва мавритансько-арабською архітектурою, звучала лекція-натхнення «Лазурний Берег. Місце сили золота, влади і творчості», представлена унікальною особистістю Галиною Васильовною Анненковою – Крюковою – нащадком стародавнього роду, що походить від княгині Анни Ярославни, дочки Ярослава Мудрого і першої королеви Франції.

Кожен виступ лектора унікальний завдяки рідкісному таланту розгортати перед слухачами неймовірно насичені і захоплюючі уяву образи, надихаючи стати частиною елітарного світу мистецтва.

Про любов і сім’ю, про призначення і мрію, про цінності і радощі кожного дня – це отримали форму послання для нащадків, втілені в серцеві рядки на сторінках Книги-денника Натхнення Душі. 27 березня 2019 року в Музеї-Квартирі М.А. Булгакова в рамках ексклюзивного проекту «Подорож натхнення» Клуб елітного туризму «Сьоме Небо» разом з дорогими друзями і мандрівниками створював невидимий, але міцний зв’язок поколінь.

У культовому місці, просоченому історією Великої Людини під аккомпанемент фортепіанної музики звучали послання, стрункі з щирих почуттів і мислеформ. Назидання, накопичена мудрість і радісний вітання тим, хто прийде в цей світ після нас, і в якому буде жити частинка нашої душі і зашифрований код крові залишили Галина Анненкова-Крюкова, Меїр Гольдберг, Дарія Саед, Олена Рог, Анатолій Кончаковський, Валерій і Наталія Дружбінські, Аліна Бекстер (представник готелю Corinthia London), Наржес Хамеша (представник готелів Six Senses), Нігяр Бабаева, Валентина Аккси, Олена Добруцька, Євгенія Гранде і муза вечора натхнення – Вероніка Титаренко.

У камерній і таємничій атмосфері вітала духовний зв’язок з родом, розкриваючи невичерпний ресурс енергії і життєвої сили, воскрешаючи пам’ять серця і нескінченну мудрість Світобудови в кожному з присутніх на таїнстві.

Фраза «бути на сьомому небі від щастя» була, ймовірно, придумана мандрівниками «Сьомого неба». 11 квітня 2019 року в найкрасивішому концертному залі серця Києва відбулася чудова подія, організована елітним туристичним клубом «Сьоме небо». Незважаючи на похмуру погоду, гості були в сонячному настрої. Атмосфера виявилася дивовижною — захоплююча театральна вистава, творчі ласощі і коктейль «Сьоме небо» за унікальним рецептом, зуміли перетворити погляд гостей на прекрасний.

За вже сформованою традицією, дрес-кодом свята були задані наряди будь-яких відтінків неба: блакитний, синій, лазурний, бирюзовий, м’яко-рожевий, малиновий, червоний і навіть чорний-колір нічних небес… До всього, жива музика створила піднесений настрій і наповнила зал захопленням.

Перший день літа 2019 року.

Заміський ресторан Fabius. Перед входом – Bentley. Елегантні дами під руку зі статусними чоловіками. Жива музика. Вишукані вина і витончено оформлені закуски. Діти зайняті своєю справою – у них майстер клас з виготовлення фламінго. Іділія  Це Клуб елітного туризму «Сьоме небо» продовжує свої традиційні сімейні заходи для мандрівників.

Навесні це був спектакль. Літо — свято вихідного дня, на якому нікому не було нудно. Кухар з Grandes Alpes, Courchevel 1850 проводив майстер клас з приготування ризотто з морепродуктами. Маг з Парижа приготував захоплюючі магії: він читав думки, змушував літати обручальне кільце і навіть стіл! Кожен бажаючий міг пройти тест-драйв на Bentley, взяти участь у шоу з фокусами, спробувати ризотто, насолодитися концертом – все було для дорогих гостей. І навіть погода – сонце не жарло, а делікатно нагрівало. Є ознака – як літо зустрінеш, так його і проведеш.

А попереду ще 90 прекрасних, сонячних днів для подорожей. З «Сьомим небом», звичайно.