Книга Натхнення Вашої Душі

Written by admin-new on . Posted in Книги PDF

Унікальне творіння команди «Сьоме Небо» Книга Натхнення Вашої Душі – це безцінне послання, яке можна передати майбутнім поколінням. Це здійснена мрія. Про те, щоб зробити цей світ кращим, починаючи зі свого власного і наповнивши внутрішній простір яскравими фарбами, новими знаннями і бажанням творити.

Це втілена любов. Адже любов – це свобода бути собою, глибоке розуміння того, що присутність коханих багаторазово підсилює Вашу присутність і народжують абсолютну гармонію в моментах кожного дня.

Це втілена мудрість. Ті, що набули форми думки, створюють нові сенси і живлять душу живильним еліксиром під назвою «істина». Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але він бачить нас зсередини. Наші думки формують наш стан. Отримавши навик вести діалог з собою, можна навчитися керувати колісницею свого життя.

Це втілена пам’ять. Духовний зв’язок з родом розкриває величезний ресурс, з якого ми черпаємо енергію і життєві сили. Зберігаючи спадщину сімейних реліквій і посилюючи код споріднених зв’язків, ми створюємо потужне послання на століття.

Це втілене мистецтво. Мистецтво маленьких кроків – це сила кожного дня. Сила спостереження і винахідливості, тонке відчуття відрізняти першочергове від другорядного, вміння бути тут і зараз, сприймати цю хвилину як найважливішу.

Це втілена медитація. У стані спокою і умиротворення досягається глибина, розширюються межі свідомості і формується та сама внутрішня ємність, яка визначає масштаб особистості.

Це втілене місце сили. До Книги увійшли обрані, найулюбленіші готелі команди «Сьоме Небо», в яких злилися воєдино світське і священне, внутрішнє і зовнішнє. Там можна знайти відповіді і посилити стан гармонії. Але найсвятіше місце сили людини – це він сам, його внутрішній світ. Треба лише пробудити цю силу всередині себе.

Книга-щоденник не пропонує готових рецептів на всі випадки життя, але запрошує стати співавтором. Разом знайти відповіді і заповнити порожні сторінки тим змістом, яким Ви хочете наповнити свою душу, своє серце, своє життя.