Maltese Falcon

Written by Lera on . Posted in Книги PDF

Maltese Falcon

Найвідоміша вітрильна яхта в світі — Maltese Falcon — це понад 700 м2 виняткової розкоші і новітніх технологій.

Довжина   88 м
Ширина   12,6 м
Спуск на воду   2006 р.
Корпус   Сталь, алюміній
Палуби   4
Швидкість   Круїзна — 16 вузлів
    Максимальна — 19,5 вузлів
Споживання палива   330 л/год при скорості в 14 вузлів
Обсяг пального   90 тис. литрів
Экіпаж   16 чоловік
Капитан   Роберт Белл (Robert Bell), Великобританія
Шеф-кухар   Джулиан Бониччи (Julian Bonicci), Австралия
Суднобудівник   Perini Navi, Италія
Дизайн інтер’єру   Кен Фрейвох Дизайн (Ken Freivokh Design)
Архітектор   Gerard Dijkstra & Partners, Perini Navi

 

Maltese Falcon — володар безлічі нагород: за розмір, швидкість, професіоналізм екіпажу, технічні нововведення. Нині флагман флоту Perini Navi – Maltese Falcon приходить на регати в якості VIP-гостя, адже змагатися їй просто не з ким. Але навіть коли вона тихо стоїть на якорі, тільки її присутність на воді — подія!

Яхта по праву вважається найбільш технічно досконалим вітрильним судном сучасності. Увесь управління яхтою здійснюється за допомогою сенсорної системи за типом «розумний будинок». Том Перкінс, американський мільйонер і замовник яхти, колись сказав, що за півгодини навчить будь-кого керувати цією досконалою яхтою.

Maltese Falcon поєднує в собі класичні риси вітрильного судна і сучасні інтер’єрні знахідки. Технологічні аспекти виражаються традиційними для стилю хай-тек матеріалами: склом, дорогим полірованим алюмінієм, чорним вуглепластиком і шкірою від Majilite.

Теплоту і затишок забезпечують деревина макасара і венге, більш світла по тону деревина італійського горіха, м’які килимові покриття, натуральна шкіра. Не тільки стіни, але навіть плитка на підлозі їдальні обтяжена шкірою кольору ебоніту, а сходи гвинтового сходів – шкірою кольору бургунді.

При створенні інтер’єру використовувалися приголомшливі автентичні полотна сучасних майстрів з особистої колекції Перкінса. Скрізь на яхті фалькон пишається собою: будь то величні великі і маленькі статуї, ніби живі, картини або екранні захисники на LED-екранах.

Ввечері, на верхній палубі, можна влаштувати справжній кінотеатр на воді. Проектор відображає зображення на вітрилі, навколишній звук дає повне задоволення від огляду. На палубі є затишна зона для сидіння і бар, де вони підготують смачний попкорн або свіжий коктейль для вас — адже ви в реальному кінотеатрі!

 

РОЗМІЩЕННЯ

ШЕФ-КУХАР

РОЗВАГИ ТА ДОСУГ